• Новак
Utensil Носители за Countertop – рачно изработени Керамички Utensil Држачот за Кујна – Вклучува 2 Носителите и 1 Дното Лента со врвен Квалитет Материјал – Практична и Елеганте

Utensil Носители за Countertop – рачно изработени Керамички Utensil Држачот за Кујна – Вклучува 2 Носителите

DEN 551.52

Достапност
Достапно за нарачка

СОВРШЕН КУЈНА ДОДАТОК : Додадете еден допир на елеганција и да ја задржите вашите садови безбедно да се чуваат со нашата премиум поставување на керамички utensil сопствениците, кујна додатоци кои се неопходни за секој модерен дом!.НАЈДОБРИТЕ МАТЕРИЈАЛИ : за Разлика од сличните производи на пазарот, овие utensil носители за countertop се рачно изработени со најдобрите квалитетни керамички, здрав и издржлив материјал кој е лесно да се мијат и 100% сигурен!.КОМПЛЕТЕН СЕТ : Нашата премиум сет вклучува 2 utensil носители и 1 двојно дно фах, практичен избор за секоја кујна!Дали за прибор за јадење, дрвени или пластични садови, овие држачи да потрае малку соба и да дојде со дното дупки за вода, одвод, за повеќе хигиенски искуство!.ДОМОТ Димензии : 70mm x 90mm(носителите), 160mm x 86mm x 20mm(лента);Единствен Нордискиот модел;Оригинални housewarming подарок идеја;Практична и здрав дизајн;Елегантна кутија опфатени;рачно изработени со најдобрите материјали;Елегантна и модерна, одговара за било кујна украси.Ќе падне во љубов веднаш со овој исклучителен utensil носителот сет!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат