• Новак
Nakiri Нож, WELLSTAR 7 Инчен Зеленчук Секира Кујнски Нож - Остар Жилет германски Кован Челик Сечилото со Професионална Добро Балансирана G10 Рачка, Повеќенаменски Азија Гот?

Nakiri Нож, WELLSTAR 7 Инчен Зеленчук Секира Кујнски Нож - Остар Жилет германски Кован Челик Сечилото со Професионална

DEN 244.80

Достапност
Достапно за нарачка

【ОСТАР ЖИЛЕТ ГЕРМАНСКИ ЧЕЛИК СЕЧИЛОТО】Овој зеленчук нож е токму фалсификувани на премиум германски Челик.Ние се стави нашите напори за ископ на барањата на потрошувачите и развој на иновативни производи, со цел да се направи голема производи и да ги задоволи нашите потрошувачи колку што е можно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат