• Новак
Усна Plumper Уред Силиконски Усни Plumping Алатка Авто-Вшмукување Комплет, Инстант Резултат Усна Зголемување На Природни Целосни Усни Алатка

Усна Plumper Уред Силиконски Усни Plumping Алатка Авто-Вшмукување Комплет, Инстант Резултат Усна Зголемување

DEN 96.96

Достапност
Достапно за нарачка

●●●Безбедно и практично - едноставен, брз и безболен, и привремено го поправат за да се постигне целосни усните, без потреба за скапи инекции и хемикалии. ●●●Долготрајни - Едноставно кажано отворањето на устата и цицање полека во 15-30 секунди интервали.Направени од високо-квалитет со силиконска, овој пренослив симпатична вазна во облик на plumper е еко-пријателски, противалергиски.●●●Инстант дебели усни - Алатка дизајнирана да го подобри изгледот на вашите усни и да се направи тоа plumper во само неколку минути.Трае околу два часа. ●●●Високо-квалитетни материјали Изработени од еко-пријателски, трајни, и храна одделение силиконски и PVC кои е и противалергиски.Безбедно и практично - едноставен, брз и безболен, и привремено го поправат за да се постигне целосни усните, без потреба за скапи инекции и хемикалии.КАРАКТЕРИСТИКИ : Материјал : Храна-одделение ПВЦ силициум gel Length : 8 cm Mouth дијаметар : 4.Карактеристики симпатична вазна во облик на дизајн.Силиконски Усни Plumping Подобрувач,Усна Plumper, Усните Подобрувач Plumper Алатка, Брз Pout Устата Tool Fuller И Sexier Усни Во Минути!Добиете претрупан pout веднаш без инекции или хемикалии со Силиконски Усни Plumping Подобрувач!Тоа е комбинација на напредни усна-shaping технологијата и прирачник рачна пумпа за вшмукување за подобрување на усна изглед.Добиете погуста, поздрав усни во секое време!HIGHLIGHTSInstant дебели усни - Алатка дизајнирана да го подобри изгледот на вашите усни и да се направи тоа plumper во само неколку минути.За сите усните форми - Донесува усна-shaping технологијата и прирачник рачна пумпа за вшмукување да се постигне неверојатни ефекти. ●●●За сите усните форми - Донесува усна-shaping технологијата и прирачник рачна пумпа за вшмукување да се постигне неверојатни ефекти.Карактеристики симпатична вазна во облик на дизајн.2 cm Color : Pink Product Вклучува : 1 x Силиконски Усни Plumping Зголемување.Нема несакани ефекти.Трае околу два часа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат