• Новак
Novobey Усна Plumper Сет, Ден и Ноќ Природни Усна Plumper, Природни Усна Plumper и Усна Грижа Серум за Хидратантен & Намалување на Фини Линии, Усна Подобрувач

Novobey Усна Plumper Сет, Ден и Ноќ Природни Усна Plumper, Природни Усна Plumper и Усна Грижа Серум за Хидратантен

DEN 191.76

Достапност
Достапно за нарачка

Природни џинџер екстракт и витамин Д се додава на усна plumper за подобрување на усна активност и да се промовира растот на усна клетки.Ново – понежен и saver начин да ви даде екстремни, целосни усните.Нашата Усна Plumper Поставите има природни состојки, витамин Е и колаген, кои работат за да направите вашите усни да изгледаат целосни и повеќе moisturized.Активен мобилен состојба, спречување на усна пилинг, намалување на усните линија, поправка на усните, промовирање на усните пумпа, целосни, помека и помазна.Првата ноќ употреба на Нане и следниот ден употребата на Ѓумбир.Користете тоа постојано за подобри резултати.Исто така можете да ја користите со вашиот омилен усна сјај за повеќе живописни и сјајни бои.Кога го користите овој сјај текстура на усна plumping усна сјај, кратко чувство на печење ќе ви кажат дека тоа работи и на вашите усни изгледаат дебеличка од првиот тест.Спецификација : Тип : Усна Plumper Set Skin Тип : Сите кожата types Gender : Unisex Qty : 2pcs Net тежина : 5.5 ML*2 Shelf Живот : 3 years Skin Тип : Сите кожата types Package се Вклучени : 2 x Усни Plumper Сјај (1*Секојдневна Употреба,1* Ноќ употреба)Како да го користите : го Користите како база за да се премиер, мазна и поттик за усна волумен пред додавање на боја, или во текот на кармин за еден допир на сјај и plumping ефект.За интензивна усна нега, може да се користи само како 15-дневниот третман се применува дневно наутро пред својата шминка или во вечерните часови.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат