• Новак
DEROL Усна Plumper,2 ПАРЧИЊА Усна Plumper Сет,Природни Усна Plumper и Усна Грижа Серум,Усна Plumper сјај,Усна Зголемување за Целосни,Навлажнувачки& Намалување на Фини Линии

DEROL Усна Plumper,2 ПАРЧИЊА Усна Plumper Сет,Природни Усна Plumper и Усна Грижа Серум,Усна Plumper сјај,Усна

DEN 383.52

Достапност
Достапно за нарачка

Усна Plumper Сет : Природни Усна Plumper и Усна Грижа Серум, донесе 24 часа грижа за вашите усни.Препорачливо е да го користите peppermint на првата ноќ и џинџер на вториот ден.Користете тоа постојано за подобри резултати.Исто така можете да ја користите со вашиот омилен усна сјај за повеќе живописни и сјајни бои.Природни усна plumper : Екстракт од природни растителни состојки за безбедно дебели на вашите усни.Направите вашите усни да изгледаат дебели и заводлива.Се применуваат Усна Plumper секогаш кога имате желба за некои влага, блесок, или екстра полнота.Може да се користи сам или обложени со вашиот омилен усна боја.Ќе веднаш се чувствуваат tingly, ладење сензација како циркулација е нежно да се зголеми усните.Рок од неколку минути, на вашите усни ќе се појави посмирен и повеќе обемниот.Капацитет : 5.5 ml*2. Симпатична и пренослив, со широк опсег на употреба.Тоа лесно може да се стави во џебови и чанти и да се користи во секое време.Ако наидат на проблеми при користење на, ве молиме слободно контактирајте со нас.DEROL Усна plumper сет,направи да се усна убава.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат