• Новак
Шарени Вратоврска Боја Шема Усна Сјај Торбичка Преносни Патување Козметичката Торбичка Држете 2 или 3 Кармин Усна Сјај

Шарени Вратоврска Боја Шема Усна Сјај Торбичка Преносни Патување Козметичката Торбичка Држете 2 или 3 Кармин

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

Високо Квалитетен Материјал : кармин случаи се направени на премиум кожа,мазна и текстура.Со силна тока,не е лесно да падне.Совршена Големина : 9.5x2x7cm/3.7x0.8x2.7in.Оваа шминка торба може да се одржи на 2-3 кармин цевки,усна glosses,етерични масла или руменило,лесно да се носат.Тоа совршено се вклопува во вашата чанта,чанта,спојката или крст-тело торба.Козметичката торба опремени со мали огледало.Кога ќе излезе или датум, можете да направите во секое време да се задржи вашата убавина и елеганција на сите времиња.Мултифункционален : Можете да го одржите вашиот кеш или кредитна картичка внатре тоа и тоа двојки како кутија за накит,како што се обетки и ѓердани.Совршен Подароци : Овој Мулти-Функционални шминка организатор торба е совршен подарок за вашата девојка,пријатели и сестри.И тоа исто така може да се користи како деверуша подарок на свадба забава.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Пинк Усна Сјај, Мат Течен Кармин Поставите Усна Шминка, Долго-Траен Носат Не-Стап Првенство Не Исчезнат Водоотпорен

ЗДРАВО И ПРИРОДНО усна сјај постави не содржат или било хемикалии, кој е здрав, трајни и поставен, може д

DEN 119.76