• Новак
Голи Escentuals Генералот Голи Патент Усна Лак - Сè, 0.12 Оз

Голи Escentuals Генералот Голи Патент Усна Лак - Сè, 0.12 Оз

DEN 360.00

Достапност
Достапно за нарачка

3-Димензионални ефект Прави усните се појави целосни.Следното ниво на блесне со лак-како заврши.Навлажнувачки, не-сушење формула.Земја на потекло сад.На cushiony, хидратантен формула карактеристики нашите навлажнувачки минерални комплексна за да им помогне го задржи усните меки, додека двојно-еднострани апликатори smooths на целосна покриеност со еден удар.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Не-Стап Првенство Мазна Мат Текстура Усна Сјај Употребливи Кармин Долготрајни Усна Шминка Поставите Исклучителна

Карактеристики на производот : двоен цевка на љубовта, мазна и нежна текстура како кадифе, чиста и приро

DEN 287.76