• Новак
CR Пломби (SKF) 2550250 - Нитрилна Нафта Печат - HDS1 Дизајн, Еден Усна со Пролетта, 25.5000 во Окно, 27.0000 во OD, 0.7500 во Ширина, Нитрилна, HDS1

CR Пломби (SKF) 2550250 - Нитрилна Нафта Печат - HDS1 Дизајн, Еден Усна со Пролетта, 25.5000 во Окно, 27.0000

DEN 1012.80

Достапност
Достапно за нарачка

вратило дијаметар : 25.5000 во.обвивка : Метал Случаи.надворешен дијаметар : 27.0000 во.притисок толеранција : 10-15 psi.ширина : 0.7500 во.Метал-Cased Spring-Натоварен Со Пролет-Lock Preformed Еден Усна Гума Пакување На Спакувани Во Тешки Челик Stamping Assembled.Спецификација : бунари со дијаметар : 25.5000 incasing : Метал Casedoutside дијаметар : 27.0000 inpressure толеранција : 10-15 psiwidth : 0.7500 inconstruction опис : Метал Облечени, Еден Затворен Пролет Натоварени Seallip материјал : Nitrilecontinuous температура опсег : -40 до 250°Fdesign тип : HDS1typical примена : За Општи Апликации.печат тип на : слободен Усна со Springweight : 10.1 lbmaximum вратило површината на ветер : 5000 fpm.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат