• Новак
XINGHUIJPN 100 Парчиња Козметички за Еднократна употреба Микро Четка Течен Кармин Усна Сјај Четка Стап апликатори (Боја : 2mm Зелена м)

XINGHUIJPN 100 Парчиња Козметички за Еднократна употреба Микро Четка Течен Кармин Усна Сјај Четка Стап апликатори

DEN 451.20

Достапност
Достапно за нарачка

Еднократна употреба, чиста и хигиенски исправна, да се спречи инфекција.Количина : 100. Материјал : пластични + пената.Боја : розова-XL розова-M сино-L зелена-M виолетова-S бело-XS.Големина : XL : 3ММ L : 2,5 ММ М : 2 MM S : 1.5 MM XS : 1.2 ММ.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат