• Новак
frides Кошница Камиони Комерцијални,Големи не ' Рѓосувачки Челик Перење Количка Количка со Тркала - Тешки Возен Перење Количка за Индустриска/Home / 220 кг Оптоварување (Б?

frides Кошница Камиони Комерцијални,Големи не ' Рѓосувачки Челик Перење Количка Количка со Тркала - Тешки Возен

DEN 2347.20

Достапност
Достапно за нарачка

Големина и Капацитет -Како што е прикажано на сликата,Комерцијални / Home Лен Количка - 90 L x 65 W x 80 H (СМ )(35.4" Lx25.6 "Wx31.5"H); тежина : 8kg/17.6 LBS, капацитет 350 Л Тешки перење торба : На перење кошница е опремен со тешки платно торба, подобро отколку обичните платно, која е да се носат-отпорни,влага-доказ, и има подолг живот.Здрав метална рамка : На перење количката е направена од нерѓосувачки челик рамка, обезбедува стабилност кога тркалање или извршување целосна товари; На количка може да го носи 300 раздразнените синдром на дебелото црево,на валкана облека, soiled листови, обоени ќебиња, grimy крпи, и повеќе.Мобилен возен перење кошница : На перење количка е опремен со четири молчи тркала, кој може непречено слајд на теписи, tiled подови, и цемент подови, stably поддршка, и имаат долг животен век.Комерцијални и станбени употреба : Совршен за лен менаџмент во угостителството бизниси како хотели, центри и домови.Тоа е најдобро да го пореметат за големи семејства и екстра-големи товари.Торба лагер е пренослив и лесно да се чисти. ▶Производ параметри● Име : Кошница најголемиот Дел Камион/перење количка●Материјал : цевка од нерѓосувачки челик + Оксфорд + нов носат-отпорни, воланот▶ Пакување : лен количка*1▶ Карактеристики : ●Силна стабилност-две универзална тркала, два фиксни тркала, лесно да се движите●Отстранлив Оксфорд ткаенина-лесно да се размонтираат и лесно да се чисти●Комерцијални индустриска сила-од не ' рѓосувачки челик рамка▶ Производ description The комерцијални/домашни перење количката е направена од здрав отстранлив цевка од нерѓосувачки челик и стабилна основа, со отстранлив платно кошница за лесно чистење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

JYMBK Нерѓосувачки Челик Количка-Двојно Количка Количка Количка за Нега на Облекување Медицински Количка Клиника

Материјал : рамка значи дека уред може да поддржува било која ставка ќе продавница без напор и е помалку

DEN 14660.16