• Новак
Duttek USB C до DisplayPort Адаптер, USB Тип C до ДП Адаптер, USB C Машки да ДП Женски Адаптер Компатибилен со MacBook Pro 2018 2019/iPad Pro/iMac 2020/2018/Chromebook Pixel/Галакси S20 и така натаму

Duttek USB C до DisplayPort Адаптер, USB Тип C до ДП Адаптер, USB C Машки да ДП Женски Адаптер Компатибилен

DEN 301.92

Достапност
Достапно за нарачка

Answer : ___________________________ Note : USB C до ДП Адаптер не е за таблети и паметни телефони освен Samsung галакси S8/S9+Забелешка 9/Note 8,LGG5.USB C до ДП Адаптер е лесен за употреба, plug and play, кои не бараат било софтвер, возачите.Ние ви препорачуваме да бидете сигурни дека вашиот монитор/тв може да снабдување соодветните излез.Ако резолуцијата на вашиот лаптоп е поголем од надворешниот монитор, ве молиме одете на Windows Мени> Прилагодување> Display> Напредни Прилагодувања на Екранот, поставете го вашиот лаптоп е резолуцијата исто или пониска резолуција на надворешен монитор.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат