• Новак
OHAUS CLM-MULTI3DZS 3 Prong Менгеме, Мулти Цел, Мали, Никел е оближена со Цинк

OHAUS CLM-MULTI3DZS 3 Prong Менгеме, Мулти Цел, Мали, Никел е оближена со Цинк

DEN 1042.32

Достапност
Достапно за нарачка

Мулти цел стеги.Не се лизга винил ракави, и fiberglass опфаќа за температури над 100°c (вклучени се и со сите 2 и 3-prong стеги). 3-Prong двојна се прилагоди.Nickels позлатен.Контрола спектар 0 во 1.81 во (0 mm " 46 mm).Нашата мулти-цел стеги се дизајнирани за да безбедно сила и позиција лабораториски апарати.Продолжување на грб со 360° на ротација се дозволи поставување на апарати на различни растојанија од лабораториски рамка без да се загрозат експеримент интегритет.Вртливата & фиксна позиција стеги се одржи апарат во близина на лабораториски рамка или стојат, и имаат вграден интегриран држач за прикачување да лабораторија рамки или апарати.Достапни како единечен или двоен-прилагодете во цинк или од не ' рѓосувачки челик.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

YEZIS Лабораторија Микроскоп за Возрасни Деца Внатре Надвор од Употреба Микроскоп,вградената Камера Електронски

lcd микроскоп е многу погодна за коло инспекција,инсекти,монети,накит,гем,trichomes,рок и поштенски марки,вид�

DEN 1629.60