• Новак
WIFI Микроскоп, USB Електронски Дигитални лупа, Компатибилен за Android/iphone W20800X

WIFI Микроскоп, USB Електронски Дигитални лупа, Компатибилен за Android/iphone W20800X

DEN 2111.76

Достапност
Достапно за нарачка

ШИРОКА ПРИМЕНА : Апликации со повеќе сценарија, како што се коло одржување, инсекти набљудување, девизна инспекција, итн.ПРИРАЧНИК ДОПИР ЗУМ : Опремена со рачни допир за зумирате, зголемување може да се прилагоди континуирано.WIFI МИКРОСКОП : Тоа можат да бидат поврзани со мобилен телефон СТАН преку WIFI, и тоа е полесно да се реализира повеќе операции за безжично.ПРЕНОСНИ ОБЛИК : електронски дигитален микроскоп има паметни и преносни облик кој не заземаат премногу простор, па тоа е лесно да се носат.БЕЛА LED СВЕТЛИНА : микроскоп опремени со бели LED светло ви овозможува да се види јасно, дури и во текот на ноќта или во темен средина.Спецификација : Предмет Тип : WIFI microscope Sensor : CMOS 2 million Main Контрола Чип : Посветена главната контрола 24 Bit DSPMagnification : 0 - 800 XPhoto/видео : Support Auxiliary Извор на Светлина : Бели LED светло source Static Резолуција : 1920x1080, 1280x720, 640x480 Image Резолуција : 1920x1080, 1280x720, 640x480 Optical Зум : Прирачник за допир zoom Digital Зум : Поддршка 5 XSupport Систем : За Андроид 4.0 или погоре, за IOS 8.0 или above Battery : 1400 m Ah литиум полимер battery Battery Модел : 102548 Charging Време : 5 Hours Working Време : 3 Hours Charging Напојување : Micro-USB (5 V DC)Производ во Боја : Сребро gray Product Големината на Телото : Прибл. 160mm / 6.3 во(должина), прибл. 33mm / 1.3 во(надворешен дијаметар)Пакет Листа : 1 x Microscope1 x USB Кабел.

Спецификацијата

Item Type:
WIFI microscope
Sensor:
CMOS 2 million
Main Control Chip:
Dedicated main control 24Bit DSP
Magnification:
0 - 800X
Photo/video:
Support
Auxiliary Light Source:
White LED light source
Static Resolution:
1920x1080, 1280x720, 640x480
Image Resolution:
1920x1080, 1280x720, 640x480
Optical Zoom:
Manual touch zoom
Digital Zoom:
Support 5X
Support System:
For Android 4.0 or above, for IOS 8.0 or above
Battery:
1400 mAh lithium polymer battery
Battery Model:
102548
Charging Time:
5 Hours
Working Time:
3 Hours
Charging Power Supply:
Micro-USB (5V DC)
Product Color:
Silver gray
Product Body Size:
Approx. 160mm / 6.3in(length), approx. 33mm / 1.3in(outer diameter)
Package List:
1 x Microscope1 x USB Cable :

Со стоката дадена додека купуваат