• Новак
LED УВ Светлина Прилагодливи Фокус 9595W 60X Преносни LED Клип-тип Loupe Микроскоп, лупа Мини Мобилен Телефон Клип Микроскоп, за Откривање на Валута

LED УВ Светлина Прилагодливи Фокус 9595W 60X Преносни LED Клип-тип Loupe Микроскоп, лупа Мини Мобилен Телефон

DEN 201.36

Достапност
Достапно за нарачка

60 X моќ микроскоп и УВ валута детектор.УВ валута детектор за проверка на фалсификувани.Прилагодлив, фокусирајќи се и прилагодливи LED светло агол.Светла LED светло на лупа обезбедува доволно светло во услови на слабо.Супер мини големина со мала тежина преносни да ја користите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Камера за Микроскопа, КП-335C 5.0 ПРАТЕНИК 1080P Професионални Дигитална Камера за Микроскопа Индустриски Лабораториска

【Материјал】микроскоп камерата е направен од висок квалитет на алуминиум, што го прави силни и издржли�

DEN 2639.76

YEZIS Лабораторија Микроскоп за Возрасни Деца Внатре Надвор од Употреба Микроскоп,вградената Камера Електронски

lcd микроскоп е многу погодна за коло инспекција,инсекти,монети,накит,гем,trichomes,рок и поштенски марки,вид�

DEN 1629.60