• Новак
ABLEGRID 3.3 ft Бела Микро USB 2.0 Кабел Лаптоп КОМПЈУТЕР Податоци Sync Кабелот Води за Freelander PD50 PD60 PD20 Андроид Таблет КОМПЈУТЕР

ABLEGRID 3.3 ft Бела Микро USB 2.0 Кабел Лаптоп КОМПЈУТЕР Податоци Sync Кабелот Води за Freelander PD50 PD60

DEN 64.56

Достапност
Достапно за нарачка

Брзо Полнење & Sync Micro USB Кабли : Дебели мерач жици и намалена кабел отпор им овозможи на моќта линија за полнење побрзо отколку повеќето стандардни кабли, плус за пренос на податоци.Специјален Дизајн Со Неверојатна Издржливост :обезбедува поголема издржливост и зголемена флексибилност со метежот-бесплатно, лесен, лесен и лесно да се извиткани, нема лесно да падне надвор од вашите уреди.Кабел Должина : 3.3 ft/ 1m. 3.3 ft Бела Микро USB 2.0 Кабел Лаптоп КОМПЈУТЕР Податоци Sync Кабелот Води за Free Lander PD50 PD60 PD20 Android Таблет КОМПЈУТЕР.ABLEGRID 3.3 ft Бела Микро USB 2.0 Кабел Лаптоп КОМПЈУТЕР Податоци Sync Кабелот Води за Free Lander PD50 PD60 PD20 Android Таблет КОМПЈУТЕР.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

UPBRIGHT Полнење преку USB Кабел КОМПЈУТЕР Лаптоп Компјутер Податоци Sync Кабелот за Напојување Замена за Канарските

Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите 1 цела година г�

DEN 167.76