• Новак
Од врвот До 2-во-1 USB C за да го USB-C Кабелот за Полнење PD & КК Брзо Полнење Кабел, 60W USB Тип-C Кабел со 180° Ротирачки Полнач, USB за да го USB-C Кабел за Високо-Брзински Пренос на ?

Од врвот До 2-во-1 USB C за да го USB-C Кабелот за Полнење PD & КК Брзо Полнење Кабел, 60W USB Тип-C Кабел

DEN 306.00

Достапност
Достапно за нарачка

Исто така, можете да го користите нашите USB кабел за брзо полнење на телефонот на 60 W брзина и пренос на податоци без загуба!Најлон плетенка и кревет тестираат за издржливост Благи LED светло кое работи како индикатор Погоден за домаќинство, канцеларија, деловни, туристички и други прилики Излез : USB на Тип-C 18 W; 9 V/2 A Тип-C до Type-C 60 W; 20 V/3А Пренос на Податоци : USB 2. 60-ВАТИ БРЗО ПОЛНЕЊЕ И ПРЕНОС на ПОДАТОЦИ : Овој USB и USB C конектори за кабелот е произведен да се направи на работа со леснотија и ефикасност.НАЈЛОН ПЛЕТЕНКА БРЗО ПОЛНЕЊЕ КАБЕЛ : Надградба на вашиот полнење телефон полнење и пренос на податоци искуство со ТОП-ДО 2-во-1 полнење кабел.L-облик на USB-C кабелот исто така ви овозможува да ја полните вашиот телефон во тешко да се постигне места. 180° РОТИРАЧКАТА USB КОНЕКТОР : Каже збогум на непријатност на полнење и одржување на вашиот телефон.Овој USB C кабел за брзо полнење кабел ќе се искорени треба да се сврти на маса светилка за да се добие полнење.Овој USB тип C кабел карактеристики модернизиран, флексибилен USB конектор кој може да се наведнуваат 180-степени за да ви овозможи да се види видео записите, да играат игри без било катастрофа.Покрај тоа, можете да го користите Типот-C интерфејс за на мобилен телефон, за полнење на мобилни телефони. Два Приклучоци?Едно Решение!Топ-Up USB и USB-C кабел дојде во рака, кога се занимаваат со повеќе уреди истовремено.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат