• Новак
Bytecc USB Y-Кабел (USB2-HD201)

Bytecc USB Y-Кабел (USB2-HD201)

DEN 174.24

Достапност
Достапно за нарачка

Dual USB Тип "А" машките приклучоци за еден USB Mini-B 5 pin машки приклучокот.Овој кабел е дизајниран да обезбедува дополнителни USB моќ да пренослив хард диск.Обезбедува здраво-брзина на пренос на податоци за да 480 Mbps.Фолија и плетенка shield го намалува пречки.Должина : 3 ft.Тип USB A Машки - Мини Тип Б Машки USB - 3ft - Црна.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат