• Новак
AudioQuest Цимет USB за да го USB B Кабел - 4.92 ft. (1.5 м)

AudioQuest Цимет USB за да го USB B Кабел - 4.92 ft. (1.5 м)

DEN 2638.80

Достапност
Достапно за нарачка

Во 1982 Sony ни даде Совршен звук засекогаш заедно со став дека нејзините само дигитални па сите CD-плеери звук на истиот.Сега границата се пресели повторно.Тоа беше одбиен и квалитативни разлики помеѓу играчите стана прифати вистината.Солидна проводници елиминира влакно-интеракција нарушување и намалување на jitter.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат