• Новак
GARRULAX USB Флеш Диск, 8GB / 16GB / 32GB USB 2.0 Силикони Симпатична Животно USB Memory Stick Датум за Складирање Pendrive Палецот Дискови (32GB, Црна Мачка)

GARRULAX USB Флеш Диск, 8GB / 16GB / 32GB USB 2.0 Силикони Симпатична Животно USB Memory Stick Датум за Складирање

DEN 215.76

Достапност
Достапно за нарачка

Мал и лесен,идеален за вршење на лични податоци или на работа документи од едно до друго место.Квалитет на Тестирање : Сите наши производи ќе бидат тестирани пред превозот Ние ги донесуваат најважните авторитетен тестирање на софтвер H2test за да се осигура нејзината функција Забелешка : Флеш меморија продавачите се користи децимална аритметички : 1 MB = 1000 KB,1 G = 1000 MB пресметува, оперативниот систем користејќи бинарна аритметика : 1 MB = 1024 KB,1 GB = 1024 MB Така, постојат некои разлики помеѓу прикажување капацитет и номиналниот капацитет на флеш меморија производ.Ако имате било какви прашања во врска со usb флеш диск,ве молиме e-mail на нас и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.Тоа ќе биде прекрасен подарок за вашето дете,пријатели, па дури и блиските лица.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат