• Новак
Палец Дискови, Лесни Минијатурни Сигурност USB Флеш Диск за Складирање на Податоци Бизнис Подарок(#3)

Палец Дискови, Лесни Минијатурни Сигурност USB Флеш Диск за Складирање на Податоци Бизнис Подарок(3)

DEN 950.40

Достапност
Достапно за нарачка

USB 2.0 интерфејс, компатибилен со USB 2.0 и 1.1 порти, за да се задоволат секојдневните потреби на работа, дома и патување.Забава и симпатична облик, погоден за роденден подароци, Божиќ подароци, Нова Година подароци или компанијата бенефиции.USB флеш диск е мал и лесно да се носат, ќе најдете многу удобен во вашиот секојдневен живот.Plug and play, без возачот е потребно, компатибилен со повеќето системи, како што се Window2003/XP/Vista/7/8/10/OS X/Linux.Погоден за складирање на податоци, пренос и споделување на музика, слики, филмови, дизајни, прирачници, донации, итн.Функција : 1. USB 2.0 интерфејс, компатибилен со USB 2.0 и 1.1 порти, за да се задоволат секојдневните потреби на работа, дома и патување.2. Погоден за складирање на податоци, пренос и споделување на музика, слики, филмови, дизајни, прирачници, донации, итн.3. USB флеш диск е мал и лесно да се носат, ќе најдете многу удобен во вашиот секојдневен живот.4. Забава и симпатична облик, погоден за роденден подароци, Божиќ подароци, Нова Година подароци или компанијата бенефиции.5. Plug and play, без возачот е потребно, компатибилен со повеќето системи, како што се за Window2003/XP/Vista/7/8/10/OS X/Linux.Како да го Користите : Plug и Play Specification : Предмет Тип : USB Флеш Drive Material : ПВЦ + Metal Interface : USB2.0 (Компатибилен со USB 1.1)е Применливо Опрема : Компјутер, Автомобил, BT Говорник, ТВ и Други Уреди Кои Поддржуваат USB Expansion Applicable Софтвер : За Window2003/XP/Vista/7/8/10/OS X/Linux Пакет Листа : 1 x USB Флеш Диск.

Спецификацијата

Item Type:
USB Flash Drive
Material:
PVC + Metal
Interface:
USB2.0 (Compatible with USB 1.1)
Applicable Equipment:
Computer, Car, BT Speaker, TV and Other Devices That Support USB Expansion
Applicable Software:
For Window2003/XP/Vista/7/8/10/OS X/Linux
Package List:
1 x USB Flash Drive :

Со стоката дадена додека купуваат