• Новак
djasm Преносни Игра Мобилен Телефон Кулер за Ладење Вентилатор Игра Heatsink Аудио Помошен Радијатор (Боја : Црна)

djasm Преносни Игра Мобилен Телефон Кулер за Ладење Вентилатор Игра Heatsink Аудио Помошен Радијатор (Боја

DEN 2342.40

Достапност
Достапно за нарачка

Применливи мобилен телефон големина : 4.7 инчен -6.5 инч.Кул молчи, кул брзи, мобилни телефони не се топло, не се залепи, лесно да се играат игри.На стигнале пролет менгеме не му наштети на машина, и 4-7 може да мобилен телефон може да бидат построги.Топлината е dissipated, фан е ефикасно да се ладат, а топлината од мобилен телефон е брзо исцедена.Намалување на телефонот температура може да ја спречи на батеријата од проширување и продолжување на животниот век на батеријата.Материјал : abs + алуминиумски alloy Size : Клипот 85mm*ширина 35mm*висина 28mm Applicable мобилен телефон големина : 4.7 инчен -6.5 inch Clamping дебелина : за 0-9mm Cool молчи, кул брзи, мобилни телефони не се топло, не се залепи, лесно да се играат игри.На стигнале пролет менгеме не му наштети на машина, и 4-7 може да мобилен телефон може да бидат построги.Топлината е dissipated, фан е ефикасно да се ладат, а топлината од мобилен телефон е брзо исцедена.Намалување на телефонот температура може да ја спречи на батеријата од проширување и продолжување на животниот век на батеријата.Пакетот вклучува : 1 x мобилен телефон ладилникот (на мобилен телефон не е вклучен)Забелешка : 1. Ве молиме Овозможи 1-3мм се Разликува Поради Прирачник за Мерење.2. Осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.Ви Благодариме За Вашето Разбирање.Овој игри активирањето се добар избор за игра партнер момчиња девојчиња возрасни подароци, и тоа исто така може да го користите како Божиќ, ноќта на Вештерките, Велигден, роденденски подароци, одмор подароци и слично.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат