• Новак
Рачни Лице Фан, USB Полнење Мини Вода за Рачни Десктоп Воздух за Ладење Вентилатор за Домашната Канцеларија - Пинк

Рачни Лице Фан, USB Полнење Мини Вода за Рачни Десктоп Воздух за Ладење Вентилатор за Домашната Канцеларија

DEN 234.96

Достапност
Достапно за нарачка

Брзината на ветерот на овој вентилаторот за ладење е прилагодлив во три брзини.Тоа што има вграден-на полнење на батеријата за долго време се користи.Овој пренослив вентилаторот за ладење е добар придружник за туризам во и надвор од спортот.Тоа е погоден за маса, ноќна, канцеларија, студија, библиотека, итн.Service : Ако имате какви било прашања или предлози за време на купувањето, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе ви одговори, додека не се задоволни.Среќен шопинг!.Спецификации : брзината На ветерот на овој вентилаторот за ладење е прилагодлив во три брзини.Тоа што има вграден-на полнење на батеријата за долго време се користи.Овој пренослив вентилаторот за ладење е добар придружник за туризам во и надвор од спортот.Точка Име : Мини Вентилаторот за Ладење Материјал : ABS Фан на Ножот : 7 Ножеви (Голема Правец) Брзината на Ветерот : Прилагодлив во Три Брзини (Првиот степен на пренос : Нежен Ветар; Вториот степен на пренос : Природни Правец; Трето Опрема : Силен Ветар) Излезна Моќност : 3 W Текст на струјата : DC 0.5-1 A Излезен Напон : DC 3-5 V Влезен Напон : DC 3.7 V Батерија Капацитет : 400m Ah (Вклучени) Напојување : USB Полнење Карактеристики : Батерија, Преносни, Рачни Фан Големина на : 17.9 cm x 7.5 cm x 4.8 cm/7.05" x 2.95" x 1.89" (Прибл.) Белешки : фан не смее да се користи и додека се полни.Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Мини Вентилаторот за Ладење 1 x Полнење Кабел 1 x База.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

YYDMBH Телефон Кулер Брзо Ладење Мобилен Телефон Радијатор Игри Универзален Телефон Кулер Прилагодливи Преносни

Производот е силна топлина дисипација поради двојна топлина дисипација чипови и DC топлина дисипација к

DEN 1113.60