• Новак
JISULIFE 3 ВО 1 Џеб Рачни Вентилатор + 4000mAh Мали Рачни Фан

JISULIFE 3 ВО 1 Џеб Рачни Вентилатор + 4000mAh Мали Рачни Фан

DEN 283.20

Достапност
Достапно за нарачка

【Она што Ќе Добиете за】3 ВО 1 Џеб Рачни Фан x1;4000m Ah Мали Рачни Фан x1;. 【Клучните Карактеристики на 3 ВО 1 Џеб Фан】1. Три Функција во Еден (Вентилатор+Моќ Банка+Светло) 2. Две Брзини 3. Работни Часови (14-21h) 4. Уникатен Џеб и Виткање Дизајн. 【Клучните Карактеристики на 4000m Ah Рачни Фан】1. 4000m Ah Голем Капацитет 2. Три Брзини 3. Работни Часа (5-20ч.). 【Вашата Торба Essentials】JISULIFE Рачни Фан е идеален избор за надворешна употреба, се менуваат, патување. 【За Исполнување】 ќе одржи два производи посебно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

YYDMBH Телефон Кулер Брзо Ладење Мобилен Телефон Радијатор Игри Универзален Телефон Кулер Прилагодливи Преносни

Производот е силна топлина дисипација поради двојна топлина дисипација чипови и DC топлина дисипација к

DEN 1113.60

Дигитални Глас Рекордери, Q61 Мини Аудио Рекордер Голем Капацитет Еден Повикување Гласовна Контрола Тенка Преносни

【ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ】 аудио рекордер е направен од алуминиум, кои се цврсти и издржливи за да

DEN 1036.56

JONTIGOO Преносни Виси на вратот фан, Мини фан со usb Полнење на батеријата управува,со 3 брзина силен ветар,прилагодлив

2000 m Ah батерија може да трае 38 часа за вас, па вие не мора да се грижите за топлина кога ќе излезе или работ

DEN 383.76