• Новак
Навивачите Гувернерот, 100W USB Брзината на Вентилаторот Контролер за Ладење

Навивачите Гувернерот, 100W USB Брзината на Вентилаторот Контролер за Ладење

DEN 1372.80

Достапност
Достапно за нарачка

PWM Прилагодување : брзината контрола на владата е 0-100% PWM mode, и фреквенција може брзо да се прилагоди од 2 KHz да 50 KHz.Лесен за Инсталација : Доаѓа со 4pcs 3.2 mm инсталација дупка, на лесен и компактен фан контролер е лесно да се инсталира.Полесно Ладење : Овозможува широка примена во фан на брзината и системите на јачина на звук прилагодување кон подобра контрола на топлина дисипација.Подобро да се Прикаже : Опремени со индикатор јасно да се покаже сила и работни статуа, целата работа е многу едноставна.Фан Контролор : Преку еден knob, овој USB вентилатор контролер може да се прилагоди до 24 навивачи во исто време, многу погодно.Предмет Тип : USB Брзината на Вентилаторот Controller Power Текст Интерфејс : адаптер 2.5 mm / 0.1 во(прибл.) DC ЏЕК и 5.08 mm / 0.2 во(прибл.) приклучок за штекер терминал напојување интерфејс.Фан Жици Порт : 4 Pin, 2.54 mm / 0.1 во(прибл.) pin интерфејс.Напојување на струјата : 10 APower Напон : 5-36 VPower : 100 WInstallation Одредување Дупка со Дијаметар : Прибл. 3.2 mm / 0.13 во, 4 дупки.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

USB Вентилатор Десктоп Електричен Вентилатор Мини Мал Студентски Дом Батерија Канцеларија Молчи Кревет Вентилатор

[USB мини преносни фан] : полнење преку USB порт, компактен и лесен за носење, лесно да се работи, безжична уп�

DEN 2085.60

YYDMBH Телефон Кулер Брзо Ладење Мобилен Телефон Радијатор Игри Универзален Телефон Кулер Прилагодливи Преносни

Производот е силна топлина дисипација поради двојна топлина дисипација чипови и DC топлина дисипација к

DEN 1113.60

JONTIGOO Преносни Виси на вратот фан, Мини фан со usb Полнење на батеријата управува,со 3 брзина силен ветар,прилагодлив

2000 m Ah батерија може да трае 38 часа за вас, па вие не мора да се грижите за топлина кога ќе излезе или работ

DEN 383.76

Дигитални Глас Рекордери, Q61 Мини Аудио Рекордер Голем Капацитет Еден Повикување Гласовна Контрола Тенка Преносни

【ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ】 аудио рекордер е направен од алуминиум, кои се цврсти и издржливи за да �

DEN 1036.56