• Новак
Плодот на Loom Мажите е Голем и Висок Tag-Слободен долна облека & Undershirts

Плодот на Loom Мажите е Голем и Висок Tag-Слободен долна облека & Undershirts

DEN 227.76

Достапност
Достапно за нарачка

100% Памук.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.одговара тип : Контура.Флексибилност е клуч со нашите Плод на Loom удобност водат боксер кратко.Не само што се тие големи за секојдневна облека, но тие се идеален за некој кој води повеќе на активен начин на живот.Дизајниран за целосни midsection овие боксер кратко имаат дополнителна соба во половината и седиште за олеснување на движењето.Овие мажи боксер кратко имаат 4-начин се водат и mositure wicking capablities така ќе остане удобно во текот на денот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат