• Новак
KESOTO Пластични Завртки на Совет Тетоважа Перење Течни Складирање Шише 250/500/1000mL - Бела, 1000mL

KESOTO Пластични Завртки на Совет Тетоважа Перење Течни Складирање Шише 250/500/1000mL - Бела, 1000mL

DEN 215.76

Достапност
Достапно за нарачка

Лесен и пренослив, која maks нив многу лесно да се носат,погодни за складирање на вашите алкохол противобактериен течност.Погодна за наводнување за сите видови на растенија, особено за вкусен растенија може да се намали на млазницата да се вклопи во вашиот растенијата.Измијте шише користи за миење labware и да се продавница за перење решенија, како што се или deionized вода.Тесен мијат Устата шишиња,500ml Капацитет Стискаш шише. 100% Сосема Нов со врвен квалитет, издржливи и практични.Опис : - 100% Сосема Нов со врвен квалитет, издржливи и практични - Тесен мијат Устата шишиња,500ml Капацитет Стискаш шише - Миење шише користи за миење labware и да се продавница за перење решенија, како што се или deionized вода Погодна за наводнување за сите видови на растенија, особено за вкусен растенија може да се намали на млазницата да се вклопи во вашиот растенијата - Лесен и пренослив, која maks нив многу лесно да се носат,погодни за складирање на вашите алкохол противобактериен liquid Specification : - Материјал : ЈП Пластика - Големина#1 ( Кол.x H ) : прибл. 6cm x 18cm / 2.36 x 7 Инчен; Капацитет 250ml - Големина#2 ( Кол.x H ) : прибл. 6.5 см x 21.5 cm / 2.56 x 8.46 Инчен; Капацитет : 500ml - Големина#3 ( Кол.x H ) : прибл. 8см х 28cm / 3.15 x 11 Инчен; Капацитет : 1000ml Package Вклучува : 1 Парче Стискаш Миење Шише.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат