• Новак
Среќен Ќе 50pcs 0.5 ml 18x10mm Ампули Јасно Стаклени Шишиња Празни Примерок Тегли Минијатурни Стаклено Шише со Corks за Свадба Корист

Среќен Ќе 50pcs 0.5 ml 18x10mm Ампули Јасно Стаклени Шишиња Празни Примерок Тегли Минијатурни Стаклено Шише

DEN 280.56

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : Стакло.Големина на Шишиња : 18mm Висина x 10мм Шише Капацитет : 0.5 ml.Се користат за овие мали ампули : порака шише, примероци, старо-резервации, крв ампули, свадба фаворизира, свадба декорации, складирање додатоци.Навивам вашиот омилен уметност фрагмент, фото, хартија за завиткување, разгледница, списание клипинг, ласерски-печатени пораки или други хартија предмети - вметнете во шише за размена на инстант 3-D уметност.Пакување од 50 парчиња стакло тегли со плута затки и 10 компјутери око завртка & 1 buc Перо.Пакување од 50 парчиња стакло тегли со плута затки и 10 компјутери око завртка & 1 buc Перо.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Чаша Млеко Шишиња со Плута Затки за Користење како Декорација, Вазна, Централен и Повеќе – Трајни Мали Стаклени

[МУЛТИЦЕЛ] Овие мали стаклени шишиња млеко со плута тапа изгледа многу симпатична и може да се користи з�

DEN 2143.20