• Новак
2021 Божиќ Украси,Белиот Слон Подароци Смешно,Божиќ Смешно Подароци Мажи Жени-Се Сеќавам 2021

2021 Божиќ Украси,Белиот Слон Подароци Смешно,Божиќ Смешно Подароци Мажи Жени-Се Сеќавам 2021

DEN 263.76

Достапност
Достапно за нарачка

【2021 Елка Украси】2021 дефинитивно ќе биде година да се сетам!Нашите креативни Божиќ oranment прилагодени на уникатен елемент : големите настани се случи во 2021 што е значајно топло декорација и подарок е да се запамети 2021 и добредојде на Божиќ. 【Керамички & Две-Страна Печатени 】На Елка Украси се направени од издржлив лесни керамика, не е лошо мириса, мазна површина која е трајно печатени на двете страни во рамна круг керамички украс кој околу мерки 2.75 инчи. 【Лесен за Употреба & Пакет】Секој смешно Божиќ украс е добро спакуван со меур вреќи за да се спречи оштетување за време и доаѓа со златен јамка за лесно да виси на елката.Нема други алатки или додатоци се задолжителни. 【Најдобар Подарок за Вашиот Одмор】Даде оваа смешна украси на вашето семејство, пријатели и соработници како Тоа е одличен подарок за некој кој сака готвење како бел слон подарок,смешни божиќ подароци,белиот слон подароци смешно возрасни,смешни подароци за мажи жени,смешни замолчени подароци за жените и мажите,адвокатско подароци за божиќ,Одлично за вашите пријатели и членови на семејството да им посакам добро и, исто така, им даде нешто да се сетам на годината на 2021. 【Голема Chtistmas Декорација】Направи одличен прилог на вашето Божиќ украси и празник декорација.Совршен дома декор за разновидниот се прикаже на Божиќ како виси украси на дрво гранки, табела centerpieces, прозорец, полица, камин, околу banister, елка итн. 2021 дефинитивно ќе биде година да се сетам!Нашите креативни Божиќ oranment прилагодени на уникатен елемент : големите настани се случи во 2021 што е значајно топло декорација и подарок е да се запамети 2021 и добредојде на Божиќ.Направи одличен прилог на вашето Божиќ украси и празник декорација.Совршен дома декор за разновидниот се прикаже на Божиќ како виси украси на дрво гранки, табела centerpieces, прозорец, полица, камин, околу banister, елка итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Mallofusa 5PC Вештачки Аквариум Растенијата Оркестарот Пластични Вода, Трева за Аквариум Риба Резервоарот Декорација

Секое парче пластика вода трева е направена од квалитетна пластика и сет со керамички база.Растенијата

DEN 150.96

UniqXmas Персоналните Вино Божиќ Украс - Слободен Ракописниот Прилагодување | Прилагодено Вино Шише со италијански

Фрлија смола има изглед на порцелан, а сепак лесен структура која е погоден дури и за мали вештачки дрво

DEN 794.40