• Новак
Алфи домашно Милениче - Хуго Лебди Betta Вежба Огледало за Риба Резервоарот - Size: Small

Алфи домашно Милениче - Хуго Лебди Betta Вежба Огледало за Риба Резервоарот - Size: Small

DEN 239.52

Достапност
Достапно за нарачка

Огледало Мерки 2.75"L; Топката Мерки 2.25"Л Лебди огледало промовира природните територијално однесување во bettas.Обезбедува богата активност која ја намалува досада и поддржува здрав вежба.Лесен за употреба со едноставно submersing огледало во аквариум со пригоден кружи топката да се задржи во место.Нема собрание е потребна и е дизајниран да се користи секојдневно за кратки периоди на време.Лебдечки огледало промовира природните територијално однесување во bettas.Обезбедува богата активност која ја намалува досада и поддржува здрав вежба.Лесен за употреба со едноставно submersing огледало во аквариум со пригоден кружи топката да се задржи во место.Нема собрание е потребна и е дизајниран да се користи секојдневно за кратки периоди на време.Големината : Огледало Мерки 2.75"L; Топката Мерки 2.25"Л.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат