• Новак
GELRHONR Дупка Перфоратор со Владетел,Една Дупка Хартија Удар,20 Листови Удар Капацитет, Рака Дупка Перфоратор Ниска Сила една Дупка, 1/4 Дупки,за Хартија, Иверица, Индекс

GELRHONR Дупка Перфоратор со Владетел,Една Дупка Хартија Удар,20 Листови Удар Капацитет, Рака Дупка Перфоратор

DEN 383.52

Достапност
Достапно за нарачка

✪ Дното не се лизга хартија складирање кутија: Канцеларија дупка создателот за хартија со лесен-за-чистење фати послужавник да се соберат белешки и задржи биро уредната.Хартија за отпадоци за собирање уред : лесно е да се чува чист по удирање.1mm Владетел инсталација : Кога ќе го добиете производот, извади дел од удирање владетел и вметнете ја во џек на машината целосно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Полна Боја Канцеларии Канцелариски Лабава-Лист Удирање Машина Прирачник Перфоратор Мини Дупка Перфоратор Дупка

Големина : За 5.3*2.4*2.7 CM.Боја : Бела / Сино / Црна / Транспарентен.Материјал : пластика.Количина : 1pc.Пакет се

DEN 166.56

Полна Боја Канцеларии Канцелариски Лабава-Лист Удирање Машина Прирачник Перфоратор Мини Дупка Перфоратор Дупка

Големина : За 5.3*2.4*2.7 CM.Боја : Бела / Сино / Црна / Транспарентен.Материјал : пластика.Количина : 1pc.Пакет се

DEN 166.56

Клипови Нови Пристигнување Фенси Граница Удар Број 4 Дизајн Пена Хартија Втиснување Удар за DIY рачно изработени

Боја : 1 Пакетот Вклучува : 1 PC / картичка 7.Дизајн : Број 4 8.Удар од : За острење сечење механизам,се сече тен

DEN 2145.60

Цвет Дупка Удар, Лесно Дупка Перфоратор за Деца Списание Тип на Анти‑Малку Тешки‑Должност Спојувач Труд Заштеда

Четири притиска : По вчитувањето на staples, нежно притиснете го копчето за рачка за да го затворите, и лесно

DEN 2272.56