• Новак
Носталгични Склад Prairie Притисни Плоча, Масло Протри Бронза, PSHPRA-ОО

Носталгични Склад Prairie Притисни Плоча, Масло Протри Бронза, PSHPRA-ОО

DEN 1175.04

Достапност
Достапно за нарачка

Фрлија во висок квалитет месинг и понуди во вашиот избор на 5 уникатен завршува нагласи дека секој детал.Достапно во 5 уникатен завршува.Лесно површината планината инсталација.Натпревари хардвер од Носталгични Склад е Prairie стил семејство.The Prairie Притисни Плоча е фрлен во висок квалитет месинг и понуди во вашиот избор на 5 уникатен завршува.Сè за ова pushplate вели симплистички убавина - на изглед, не се сомневам дека ќе остане популарен за многу години да дојде.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат