• Новак
Вчера Вести Оригинални Мачка Ѓубре - Unscented - 5 lb

Вчера Вести Оригинални Мачка Ѓубре - Unscented - 5 lb

DEN 191.76

Достапност
Достапно за нарачка

300% повеќе абсорбента од глина ѓубре.Тешко на смрдеата.Не-токсични и не абразивни пелети. 99. 7% прашина слободни.Направени од рециклирани весникот, оваа ветеринар препорачува ѓубре е одлична за мачиња и мачки по операцијата.Пелети, исто така, се намали за следење, и ја елиминира неуредна глина clumping и отпадоци кутија расчистување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат