• Новак
eclife Кујна Ѓубре Кабинет за Навалување на столбот Од Слободен Стои Рециклирање Кабинет Ѓубре Може да Носителот W/ Фиока, Отстранлив Бамбус Сечење Одбор (Бела)

eclife Кујна Ѓубре Кабинет за Навалување на столбот Од Слободен Стои Рециклирање Кабинет Ѓубре Може да Носителот

DEN 4293.12

Достапност
Достапно за нарачка

ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на енергија : Овој кабинет е дизајниран за криење на вашиот ѓубре може да погодно.Едноставен дизајн ќе биде совршен за облекување на вашата кујна, дом, стан, dorm соба, перална, итн.ИЗДРЖЛИВИ Лесно да се чисти; Рѓа отпорни шарки; Висок квалитет фиока слајд; Бамбус врвот површината е издржлив екстра контра простор и лесно да се чисти.МУЛТИ-КАРАКТЕРИСТИКИ : Карактеристики складирање кабинет, фиока со висок квалитет слајд, отстранлив бамбус сечење одбор, кој е лесно да се отстранува од покривање на фиока, обезбедување корисна скриен простор за кеси за отпадоци, врски, ножици итн.ДИМЕНЗИЈА : 35.6"H x 20.5" L x 13" W Кабинет (корпата за Ѓубре Не се Вклучени); Кујната ѓубре може да има до 22 lbs внатре; се Користи како микробранова стојат или кафе бар е на врвот.ЛЕСНО ДА се СОБЕРАТ : Треба да се само-да се соберат сите потребни хардвер, инструкции биле вклучени.Се крие во корпата за ѓубре, простор за заштеда на енергија, цврсти и издржливи кабинет.Отстранлив сечкање блок во фиока, лесно да се чисти и удобен за вашиот живот.Тилт-out ѓубре receptacle со бамбус микробранова печка и кафе станица штанд ќе им понуди perfet користење на искуство.Треба да биде само-да се соберат.Лесно да се соберат со инструкции и додатоци.Пакет се Вклучени : 1* cabniet, 1* сечење одбор, додатоци и инструкции.Димензија : 35.6"H x 20.5" L x 13" В Тежина : 39.77 Фунти.Се крие во корпата за ѓубре, простор за заштеда на енергија, цврсти и издржливи кабинет.Отстранлив сечкање блок во фиока, лесно да се чисти и удобен за вашиот живот.Тилт-out ѓубре receptacle со бамбус микробранова печка и кафе станица штанд ќе им понуди perfet користење на искуство.Треба да биде само-да се соберат.Лесно да се соберат со инструкции и додатоци.Пакет се Вклучени : 1* cabniet, 1* сечење одбор, додатоци и инструкции.Димензија : 35.6"H x 20.5" L x 13" В Тежина : 39.77 Фунти.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат