• Новак
BIANTAI Отпад Корпа за Ѓубре Складирање Бин Стигнале Скриени Сортирање Пластични Ѓубре Wastebasket Ѓубре за Отпадоци за Статистика, дневни Соби, Спални соби

BIANTAI Отпад Корпа за Ѓубре Складирање Бин Стигнале Скриени Сортирање Пластични Ѓубре Wastebasket Ѓубре за

DEN 548.40

Достапност
Достапно за нарачка

ФУНКЦИОНАЛНА Идеален за домашна канцеларија, спални соби, занает соби, dens, и било која друга соба која се бара декоративни отпад; исто Така одлична за колеџ dorm соби, станови, апартмани, condos, RVs и campers; се Користи како декоративни кошница и да додадете дополнителни складирање на entryway, сала плакарот, спална соба, дневна соба, den, бања, деца playroom.ЗБОГАТЕТЕ го ВАШЕТО ОРКЕСТАРОТ : Подобрување на вашиот постоечки дома декор веднаш; Додава зголемување на резолуцијата да се погледне која било соба во дом или во канцеларија; Користите како отпад receptacle или како декоративни носителот на списанија, книги или други предмети за домаќинството.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат