• Новак
Кеј Парк Рекреација 132LRRPP-GRY 32 gal Ѓубре Receptacle со Slats, Слободни Стои, Рециклираната Пластика, Сива

Кеј Парк Рекреација 132LRRPP-GRY 32 gal Ѓубре Receptacle со Slats, Слободни Стои, Рециклираната Пластика, Сива

DEN 1411.20

Достапност
Достапно за нарачка

32 литри.Slats се 2" x 4" x 30".Рециклираната Пластика.Сива.Кеј Парк е 132 LR Серија оригинални 32 гал.отпадоци receptacle нуди атрактивна сад за било која пригода.Slats се 2 x 4 инчен и достапни во притисок третираат жолти борови или рециклирани пластични.Единица се испраќаат во земјата планината.За површинска монтажа додадете "СМ" модел Бр.Капаци и облоги се продава одделно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат