• Новак
С. 51829 Болт, Големина: 3/4 x 3 1/4 unc завршетоци со (Din 931) Затегнувачка Цврстина: 8.8.

С. 51829 Болт, Големина: 3/4 x 3 1/4 unc завршетоци со (Din 931) Затегнувачка Цврстина: 8.8.

DEN 673.44

Достапност
Достапно за нарачка

Една Нова Резервни Болт, Големина : 3/4" x 3 1/4" unc завршетоци со (Din 931) Затегнувачка цврстина : 8.8.Технолошки Информации : -Топ Тип : Стандардни Завртки-Дин Бр. : 931-Крај : Јасно Цинк-Должина инчи : 3 1/4-Големина инчи : 3/4-Затегнувачка цврстина : 8.8-Тема : unc завршетоци со Сите ОЕМ дел броеви и логоа се користат за идентификација за цели.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

KFidFran Плоштад У-Завртки 3-1/2(90mm) Внатрешна Ширина Јаглероден Челик М8 со Ореви, Рамка Плоча, Круг Подлошки(Vierkant-U-Bolzen

Спецификација : Име На Производ : UBolt Material : Јаглерод Steel Main Боја : Сребро Tone Thread Кол.04"(OD*ID*T)Пакет Содржина :

DEN 948.00