• Новак
SIMPLIHOME Draper ЦВРСТО ДРВО Универзална ТВ Медиуми Мирување, од 60 инчи Широка,Индустриски, Дневна Соба Центар за Забава, Чување Полиците и Кабинети, за Телевизори до 70 инч

SIMPLIHOME Draper ЦВРСТО ДРВО Универзална ТВ Медиуми Мирување, од 60 инчи Широка,Индустриски, Дневна Соба Центар

DEN 7847.76

Достапност
Достапно за нарачка

ДИМЕНЗИИ : 18" D x 60" W x 26"H. ЦВРСТО ДРВО : рачно изработени со нега со користење на најдобрите квалитет Rubberwood Тврдо.РАКА ЗАВРШИ во Богат Тиково Кафеава дамка и заштитна NC лак за да ги истакнуваат и нагласуваат жито и уникатноста на секое парче на мебел.ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ КАБИНЕТ може да се користи како ТВ застане за ТВ е до 65 инчи, како акцент складирање кабинет.Изгледа голема во вашата дневна соба, голема просторија или спалната соба.Има две (2) прилагодливи полиците на правото & вдлабнати вратата повлекува во Античкиот Месинг хардвер заврши.Моделот Име : ТВ Застане На Draper Среден Век модерен Медиум ТВ Медиуми Застане е добро дизајнирана парче на мебел.На десната страна има две прилагодливи полиците со кабел за управување со cutouts за вашата електроника.Две лизгачки врати отворени за да се открие пространа простор за складирање на вашиот DVD или игра колекција.Оваа 30" висок стојат може да се сместат во ЖИВО до 65".

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат