• Новак
COOFANDY Мажите Флорални Палто Одговараат Јакна Вечера Матурска Свадба Стилски Tuxedo

COOFANDY Мажите Флорални Палто Одговараат Јакна Вечера Матурска Свадба Стилски Tuxedo

DEN 1511.76

Достапност
Достапно за нарачка

Копче затворање.Не Кајгана.Цветни Везени Материјал - мажите флорални одговараат јакна е направен од висок квалитет на жакард ткаенина, заврши со голема stitiching.Суво Чистење Само (се Препорачува); Рака изми максимална температура од 40°C. не кајгана.Железо max 110°C. Луксузен Дизајн - мажите партија палто е украсен со класичен везени флорални, направен со одлични craftmanship, едно копче затворање, бразда lapel, две лажни размавта џебови, додавајќи максимална шарм во вашиот голем ден.Елегантен Изглед - Дизајнирани со модата и деликатна вез, paisley шема, голема прилагоди, ова мажи вечера tuxedo прави да изгледа нежни, привлечни и доброто во толпата.Топло Совети - ве Молиме проверете ја големината на информации во рамките на производот descpriction соодветно пред цел.Ве молиме падна слободно да не контактирате ако имате било какви проблеми со мажи флорални вечера палто.Се препорачува Спарување - Натпревар бела маица, фустан, пар кожни чевли и вашиот костум панталона со овој мажите матурска палто до максимум hlep подобри ќе имиџ во јавноста и да го оставите незаборавен впечаток.Погодни Прилики -Ова е најдобриот палто во машка гардероба, совршен за вечера, свадба, матурска, партија, банкет, завршувањето, состанок, јахта, забава, прослава, Божиќ, ноќта на Вештерките, Нова Година и сл.Бренд : COOFANDY 3 Бои : Сива, Црвена, Црна Јака : Сврти надолу Јака Дизајн : Стилски, Лажни Џебови, Тенок Одговара Затворање Тип на : слободен Гради Модел : Цветни Украси : Џеб, Копчето Повод : свадби, дипломирањето ceremoney, датира, состанок, јахта партија, банкет, домаќините носи,итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат