• Новак
Блиску до Обичај Постелнина Карло Залив Taupe Точка Мрачно Памук Туш Завеса

Блиску до Обичај Постелнина Карло Залив Taupe Точка Мрачно Памук Туш Завеса

DEN 4536.00

Достапност
Достапно за нарачка

Памук. 75 инчи широка x 108 инчи долго, Unlined. 100% Памук.Координирање на прозорец третмани и постелнината се достапни.Направени во САД во нашата шиење соба од страна на квалификувани занаетчии.Бесплатни ткаенина своч по барање.Единствена двоен ред на ленти формирана со неправилен облик точки сочинуваат овој класичен дизајн!Карло Залив е отпечатена на убава taupe позадина со точки шари во off-бело.Засилен копчето дупки за 12 завеса прстени.Вкупната Големина е 75" широк x 108" долго.Завесата е екран печатени 100% памук.Поставата е ecru памук/поли sateen и не превзема местото на вода-отпорни на лагер.Хемиско чистење не е препорачливо.ОВА Е ПРИЛАГОДЕНО ЦЕЛ.ВЕ МОЛИМЕ ОВОЗМОЖИ 1-3 НЕДЕЛИ ЗА ИСПОРАКА.Координирање на шемите на Собирање : Карло Залив, Bogatell Залив, Шенон Ecru, Шарм Ecru, Zoey Залив.Проверете нашите други огласи за усогласување и координирање на кревет, бања, прозорец и дома декор предмети.БЕСПЛАТНИ ткаенина своч..структурата своч ќе ви овозможи да се види на боја и текстура на ткаенина, пред да се купи.За да побарате бесплатно своч, испратете ни e-mail со вашата поштенска адреса и ткаенина што би сакал да видам.За нас..Нашите постелнина, прозорец третмани и дома акценти се сопствени направени во САД во нашата шиење соба од страна на квалификувани занаетчии кои имаат над 40 години искуство и кои, повеќе е најважно, земете голема гордост во нивната работа.Ќе бидете импресионирани од супериорна изведба на нашите производи и внимание на детали.Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Црна Девојка со Сончогледово Туш Завеса, Афроамериканец Жена Селски Жолта Цвеќиња на Земјата Дрвена Табла Бања

МАТЕРИЈАЛ Туш завеса се направени од полиестер ткаенини, има добра водоотпорен ефект и издржливи довол

DEN 455.76

CYHO Туш-Завеса-Клип Повтори Употреба, Додаток за Полнење во Домот;Кујната;Училиштето;Канцеларија Соба, Хотелот;Вила;Изнајмување

Производот без потреба да се вметнат може да се подигнат и обесени за лесна употреба.Производот е желез�

DEN 92.88

Маја Бања Колекција на Декоративни Чиста Ткаенина Туш Завеса за Бања: Везени Ботанички Дизајн Металик Сребрена

Современата лоза и лист дизајн за шик бања Стил.Материјал : 100% Полиестер, Чиста Крпа дека е лабава и тече.

DEN 479.76

ПОВТОРИ Падне Туш Завеси, Есен, Јавор Лисја Кардинал Птица на Сива Дрво Земја Штала Ѕид, Есенска Сезона Уметност

Полиестер.Падот јавор лисја оркестарот farmhouse туш завеса рустикален стил.Красат вашата бања со уметничк�

DEN 479.76