• Новак
Бела Кавга Ткаенина Туш Завеса за Бања,Farmhouse,Земјата Селски,Перат и Водоотпорен,72x84 Инчи Долго

Бела Кавга Ткаенина Туш Завеса за Бања,Farmhouse,Земјата Селски,Перат и Водоотпорен,72x84 Инчи Долго

DEN 623.76

Достапност
Достапно за нарачка

100% Полиестер.Вклучува : една туш завеса(72x72in).На ткаенина туш завеса е дизајниран да водоотпорен и сува брзо,вие дури и не треба некој лагер.Декоративни туш завеса со 6 слоеви бела кавга, рустикален изглед за да ја обновите вашата бања, се создаде земјата, модерна, стара шик, смешна, симпатична стил бања.Брзо Сушење полиестер ткаенини : завесата се чува во бањата за долго.Машина перат за лесно се грижи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

CYHO Перат Туш-Завеса-Клип, Додаток за Полнење во Канцеларија Соба, Тоалет;Училиштето;Дома;Кујната;Вила;Изнајмување

Производот е преполн со грубост, која може да се ротира до 180 степени по случаен избор.Производот има сил

DEN 93.12

CYHO Туш-Завеса-Клип Повтори Употреба, Додаток за Полнење во Домот;Кујната;Училиштето;Канцеларија Соба, Хотелот;Вила;Изнајмување

Производот без потреба да се вметнат може да се подигнат и обесени за лесна употреба.Производот е желез�

DEN 92.88

Персоналните Туш Завеса Водоотпорен Материјал Бела Бања Оркестарот Обичај лопез и од неодамна со презиме Дизајн

Туш Завеса Големина :60"(W) x 72"(H) / 166cm x 181cm.Пакет се Вклучени :1 поголеми туш завеса со 9 дупки & 12 висококва�

DEN 479.76

CYHO Перат Туш-Завеса-Клип, Додаток за Полнење во Канцеларија Соба, Тоалет;Училиштето;Дома;Кујната;Вила;Изнајмување

Производот е преполн со грубост, која може да се ротира до 180 степени по случаен избор.Производот има сил

DEN 93.12

ПОВТОРИ Падне Туш Завеси, Есен, Јавор Лисја Кардинал Птица на Сива Дрво Земја Штала Ѕид, Есенска Сезона Уметност

Полиестер.Падот јавор лисја оркестарот farmhouse туш завеса рустикален стил.Красат вашата бања со уметничк�

DEN 479.76