• Новак
ZHANZZK Семејство Правила Образовни Водоотпорен Бања Туш Завеса 60x72 Инчи

ZHANZZK Семејство Правила Образовни Водоотпорен Бања Туш Завеса 60x72 Инчи

DEN 479.76

Достапност
Достапно за нарачка

Полиестер.Материјал : Водоотпорен и животната средина полиестер ткаенини.Има 10 прстен дупки и да го прикачите 12 C-облик завеса куки.Кориснички Personnal Стил И Висок Квалитет.Слики влијаеше користење на топлина боја сублимација техника за трајни ефекти.Машина мие со ладна вода; кајгана или собори сува не е дозволено.Туш Завеса е направен од 100% полиестер.Таа доаѓа во едно парче и има различни ретро шема дизајн печатени над сите.Прекрасните бои, не може да одговара и се вклопуваат со вашиот постоечки украси.Можете да им даде на овој објект како подарок на housewarmings, празници и родендени.Тоа е издржлив и ќе трае многу години да дојде.Акцентот вашиот дом и да додадете мека на допир да вашиот тоалет со овој туш завеса.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Црна Девојка со Сончогледово Туш Завеса, Афроамериканец Жена Селски Жолта Цвеќиња на Земјата Дрвена Табла Бања

МАТЕРИЈАЛ Туш завеса се направени од полиестер ткаенини, има добра водоотпорен ефект и издржливи довол

DEN 455.76

CYHO Перат Туш-Завеса-Клип, Додаток за Полнење во Канцеларија Соба, Тоалет;Училиштето;Дома;Кујната;Вила;Изнајмување

Производот е преполн со грубост, која може да се ротира до 180 степени по случаен избор.Производот има сил

DEN 93.12

CYHO Перат Туш-Завеса-Клип, Додаток за Полнење во Канцеларија Соба, Тоалет;Училиштето;Дома;Кујната;Вила;Изнајмување

Производот е преполн со грубост, која може да се ротира до 180 степени по случаен избор.Производот има сил

DEN 93.12