• Новак
Bitpure Ѕид-Монтирани Шампон Стискаш Шишиња, Шампон и Сапун Точење Инсталиран На Туш Ѕид,Силикони Шишиња Шампон и Сапун Шишиња,со Куки. (Blue+Бела+Црвено)

Bitpure Ѕид-Монтирани Шампон Стискаш Шишиња, Шампон и Сапун Точење Инсталиран На Туш Ѕид,Силикони Шишиња Шампон

DEN 335.52

Достапност
Достапно за нарачка

????[Интимни дизајн на производот]-Овој силикони стискаш ракав е дизајниран со поголем отвор за лесно refilling и чистење.Кажете збогум на протекување пластични шишиња во собата.Еластичен силикони ракав одговара на повеќето шишиња од 10-18 унци-дури и чудно форма шишиња!Кога цедење, ќе може разумно да го контролирате колку ќе се притисне според вашите потреби. ????[Висок квалитет на производот материјал] Овој туш ѕид ставете шампон фармацевт е направен од висок силика гел, висока температура отпор, без деформација, долг животен век, еднократно, здрав и лесен.Треба само да се притисне на штекер на изстискване со една рака да брзо да ги издаваат потребните количина на шампон или балсам во вашите раце. ????[Лесен за употреба]-Кога го користите овој шампон фармацевт, само притиснете го копчето за излез од силиконска капа, и содржината на шишето ќе тече надвор, па не се грижи за срам на тело измијте протекување надвор; има не-означување лепак кука, Може да се користи за да се држи на мазната или плочка/текстура ѕидови, лесен за инсталација и употреба.Ако сакате да инсталирате нов туш гел, шампон, итн., само извади сапун фармацевт и го стави во новиот објект да го инсталирате. ????[Течење-доказ дизајн] капакот на ова патување одговараат на сад цврсто се вклопува со шише устата.За да се спречи истекување на течен, ве молиме завртка шампон, туш гел и други објекти во стискаш ракав пред употреба; ѕидот-монтирани дизајн им овозможува на производот да се инсталира било каде на ѕидот, елиминирање на неуредна туш површини. ????[Широк опсег на примена] Овој ѕид-монтирани дневни потреби за складирање фармацевт е погоден за секојдневна toiletries како рака сапун, туш гел, шампон, лицето чистење и средство за смекнување на косата.Тоа може да се користи за патување, кујна, купатило, итн.Тоа е лесен и хигиенски за патување.Боја : Сина+бела+црвено.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Лосион Фармацевт Монтира На Ѕид. 1200ml Големи Сапун Фармацевт Нерѓосувачки Челик Туш Фармацевт Шампон Диспензерот

Едноставна инсталација, лесен за употреба, елиминирање на отпад, чиста и хигиенски исправна.Не Капе Вен�

DEN 911.76