• Новак
Екстра Долг Сатен Хаубата Спиење Капа Цветови и Листови, Печатени Хаубата за Плетенки Коса, Широка Капа,Количка со Копчето (Кралска Сина Цвеќиња)

Екстра Долг Сатен Хаубата Спиење Капа Цветови и Листови, Печатени Хаубата за Плетенки Коса, Широка Капа,Количка

DEN 167.76

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : Долга Коса Спиење Капа е направен од свилен сатен,која е мазна,сјајна и се чувствува како свила,многу удобен за носење.Димензии : Должина : 62cm/24.4",Ширина : 28cm/11.02".Одлично за долга коса,плетенки,кадрава коса,frizzy коса и жени со долга екстензии.Функција : Не само на спиење капа.Можете да го носат за миење на лицето, што го сочинуваат,или капење,па дури и вршење на работа,Тоа може да се задржи вашата фризура во исто време.Количка со копче,која може да се користи за да се држи до кога во туш.Боја : Живописни бои,Еко-боење,анти-статички обработка.Различни бои за вашиот избор.Инструкции за перење : Рака мие,се проширил на сува.Материјал : Долга Коса Спиење Капа е направен од свилен сатен,која е мазна,сјајна и се чувствува како свила,многу удобен за носење Димензии : Должина : 62cm/24.4",Ширина : 28cm/11.02".Одлично за долга коса,плетенки,кадрава коса,frizzy коса и жени со долга екстензии Функција : Не само на спиење капа.Можете да го носат за миење на лицето, што го сочинуваат,или капење,па дури и вршење на работа,Тоа може да се задржи вашата фризура во исто време.Количка со копче,која може да се користи за да се држи до кога во туш во Боја : Живописни бои,Еко-боење,анти-статички обработка.Различни бои за вашиот изберете Перење Инструкции : Рака мие,се проширил на сува.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Фламинго Бања Пешкир Заврши со Сува Коса, Туш Капа, Прилагодлив Затворање Туш Облека,Брзо Сушење за Спа,Плажа,Туш

МАТЕРИЈАЛ Корални Руно Направени од полиестер.Ние посветена на 100% задоволството на нашите клиенти.Раз�

DEN 1533.60