• Новак
Keliay 2 ПАРЧИЊА Женска Бикини Костим за капење во Собата, Бански Бикини Set Print Остава Push-Up Поместена Костим за Капење Beachwear

Keliay 2 ПАРЧИЊА Женска Бикини Костим за капење во Собата, Бански Бикини Set Print Остава Push-Up Поместена

DEN 117.36

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : Полиестер.Големина : S=НАС(4-6),M=НАС(8-10),L=НАС(10-12),XL=НАС 12-14. Тај-Пред Детали,Рачно Изработени Заврзана,Исечете Врвот.Отстранлив им Помогнам на Поместена Бикини Врвот.Висок Половината,Високо Сече Лесна Камшик Бикини Дното.Тоа нема да го промени својот облик, дури и носи многу пати.Секси бикини костим за капење е еден начин на кој може да се outstand во плажа.Совршен за одмор,лето,на плажа и базен;се Направи што повеќе фантастичен и крива.Објектот specifics Gender : Women Season : Summer Occasion : Дневна,базен ,Sea Material : Nylon Decoration : None Clothing Должина : Regular Pattern Тип : Print Style : Секси,Causal Package вклучуваат : 1*Бански Сет(Содржи Градите Подлога)НАПОМЕНА : да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!!Користи слична облека да се споредат со големина Големина Детали(1"=2.54 см) Големина : SCup : 30 A/30 B/32 AA/32 A/32 BUnder Биста : 64-74cm/25.2-29.1"Половината : 64-74cm/25.2-29.1"Хип : 86-90cm/33.8-35.4"Size MCup : 32 C/32 D/34 AA/34 A/34 BUnder Биста : 68-78cm/26.7-30.7"Половината : 68-78cm/26.7-30.7"Хип : 90-94cm/35.4-37"Големина : LCup : 34 C/34 D/36 A/36 BUnder Биста : 72-82cm/28.3-32.2"Половината : 72-82cm/28.3-32.2"Хип : 94-98cm/37-38.5"Големина : XLCup : 36 C/36 DUnder Биста : 76-86cm/29.9-33.8"Половината : 76-86cm/29.9-33.8"Хип : 98-102cm/38.5-40.1".

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Туш Капа Симпатична Мачка Обновливи Двојно Слоеви Бања Капа Водоотпорен Надворешноста PEVA Поставата Коса Хаубата

▶Различен модел за капење капи дефинитивно ќе ја задоволат вашата потреба, ако имате проблеми во праве�

DEN 359.76

Смешни Sloths Печатени Двојно Водоотпорен Туш Капа,Туш Капа За Жените Обновливи Водоотпорен Туш Капи Перат&Симпатична

Мултифункционален : Дали Сте За Капење, Чистење, Готвење Или Лицето Третман, Туш Капа Може Да Ја Заштити �

DEN 311.76

Медуза Печатени Двојно Водоотпорен Туш Капа,Туш Капа За Жените Обновливи Водоотпорен Туш Капи Перат&Симпатична

Широко Прилики : Овие Туш Капи Одговара За Време На Туширање, Готвење И Спа.Бања Капи Може Да Се Користи З

DEN 311.76

Тропски Растенија Печатени Туш Капа За Жените Обновливи Капење Коса Капа Со Еластична Двојно Водоотпорен Бања

Туш Капа Е Дизајниран Стилски И Убави,И Внатрешноста Е Изработена Од Мек Пвц Материјал,Со Што Ќе Направи

DEN 287.76