• Новак
VICARKO Туш Капа за Еднократна употреба, Случај на 60, од Пластика Коса Капи, Бања Шапка, за Мажи & Жени, Косата Третман Маска, Јасно, Една Големина Одговара на Сите, Климат

VICARKO Туш Капа за Еднократна употреба, Случај на 60, од Пластика Коса Капи, Бања Шапка, за Мажи & Жени, Косата

DEN 167.76

Достапност
Достапно за нарачка

Најголемиот ДЕЛ се КУПИ – Еден случај доаѓа со 60 еднократна употреба капи.Перфорирани кутија овозможува лесно и санитарни еден-на-на-време капа издавање.За еднократна употреба пластични туш капи со нула одржување кои можат да бидат фрлени по употреба, отстранување на потреба да се чисти и да ги чува.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ – VICARKO за Еднократна употреба Туш Капа е направен со супериорен квалитет ЈП пластика која не е tearable, водоотпорен, масло-доказ, и прашина-доказ.Идеален за perms, боја и уреди.ЕДНА ГОЛЕМИНА ОДГОВАРА на СИТЕ – VICARKO за Еднократна употреба Туш Капа е наредени со еластична бенд, што е нежна, флексибилен и може да се водат за удобно да се вклопи во главите на сите големини. (Обемот appox. 14" – 28") Ја прилагодува големината ви овозможува да го користите како мали јасно туш капа, џамбо туш капа за плетенки или дури и како екстра-големи туш капа за жените долга коса.МУЛТИ-ЦЕЛ да се VICARKO за Еднократна употреба Туш Ззп може да се користи како за обработка на косата за коса третмани, perms, бања капи, коса, боја, хотел туш капи, спиење, спреј tans, туширање, готвење, облекување, спа време, па дури и пливање.Компактен и лесен-за чување/носат исто така го прави совршен за патување туш капа.МУЛТИ-ФУНКЦИОНАЛНИ – Не само за косата, VICARKO за Еднократна употреба Туш Капа, исто така, има и други намени.Тоа може да биде пластична чаша капак за да се задржи индукција свежи и транспорт на храна за излети.Чевли се покријат за да се спречи вашите чевли од дожд, вода и прашина.Најдобри пластични капаци може да се купи за секојдневна или повремена употреба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Африкански Жирафа Печатени Двојно Водоотпорен Туш Капа,Туш Капа За Жените Обновливи Водоотпорен Туш Капи Перат&Симпатична

Само Исплакнете Со Чиста Вода За Пиење И Може Да Се Користи.Тоа Е Добро Вреди Вашето Време За Да Се Купат.

DEN 311.76