• Новак
Auoij Туш Caddy Полица Организатор ,Туш Складирање Носителот Бања Traceless Лепило Туш Ѕид Полици Rustproof Нерѓосувачки Челик Без Дупчење 2-Пакет

Auoij Туш Caddy Полица Организатор ,Туш Складирање Носителот Бања Traceless Лепило Туш Ѕид Полици Rustproof

DEN 575.76

Достапност
Достапно за нарачка

Дури и по подолг период на употреба, тоа ќе изгледа како нов. САМО стап полица на мазни тврди површини.Полицата е направен од нерѓосувачки челик материјал што ја задржува квалитетот и убавината на производот.【100% 304 од не 'рѓосувачки челик】 - На трајни производи од не' рѓосувачки челик структура го прави ова туш кошница анти- ' рѓа и лесно да се чисти.Љубезно ве молиме бидете советувани дека : 1.Ние сакаме да се осигура дека вие сте целосно задоволни!.Auoij Двојно мушка кука е посебен кука за жилети, со кој се одвојува дизајн за да се задоволат вашите различни потреби!.Ве молиме имајте во предвид лепило не се обновливи.Без дупчење и оштетување на ѕидот.Многу погодна за дома чување. 【Лесен За Инсталација и Без Штета】- Транспарентно traceless лепило е повеќе издржливи и посилна од вшмукување чаша. 【Силна адхезија и носивоста】-магичен не-означување лепило прави полица силен, па на трајни туш организаторот може да се сместат и до 20 килограми тешки предмети за долго време.Нашите топло услуги на клиентите.Auoij лепак туш кутија може да се користи како тоалет полица, кујна зачин решетката и организатор!Auoij Двојно мушка кука е посебен кука за жилети, со кој се одвојува дизајн за да се задоволат вашите различни потреби!Модерниот дизајн е компатибилен со декорација на било соби. 1x Упатство. 1x Медиум туш полица. 1x Големи туш полица. 【Доволно простор за складирање】 -што виси туш caddy, е поголем од повеќето туш полици на пазарот, и може да се одржи тешки шишиња и други toiletries. 3x Лепило налепници(1 резервни). Чистење на местото каде што сакате полица да биде инсталиран.Опремени со 3 посветен куки за чување на жилети, и исто така можете да висат крпи и четки. 3x се поврземе. Место на полицата во инсталацијата позиција, извлечете ја полицата надолу, стискаш на полица во ритам. 【Она што Ќе Добиете за】- 2 x Туш Caddies, 3 x Подвижен Куки, 1 x Прирачник за Корисникот, 3 x Лепила.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

3 Бои Пластични Кујна Тапа Потоне Складирање Рек Потрошувачка Кошница Туш Род Рек Бања Организатор Бања Складирање

100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Нови полица, АБС материјал, двојноlayer засилен, цврсти и издржливи, потрошу

DEN 575.76

Не Трага Удар Бесплатен Простор За Складирање Полица За Складирање Оддел Го Сочинуваат Организатор Лепило Простор

Разумно користење на агол простор, умен складирање.Зголемената парапет дизајн за да се спречи шишиња и

DEN 876.00