• Новак
MuYiYi11 Складирање Организатор Козметика Ѕид Бања Полица Еко-Пријателски Без Дупчење Беж

MuYiYi11 Складирање Организатор Козметика Ѕид Бања Полица Еко-Пријателски Без Дупчење Беж

DEN 257.04

Достапност
Достапно за нарачка

Тоа е оваа бања полица карактеристики за кои има подвижен кука под него, така што ќе може да се сместат крпи и други објекти на тоа, и тоа е лесно за вас да се постигне.Она што оваа бања полица може да ви понуди е дека има модерна концизен дизајн, додавање на некои елеганција и функционалност на вашиот тоалет.Тоа е изработен од пластика, кој е издржлив за долгорочна употреба.Постојат два стилови за да изберете.Оваа рек полица може да се смести во леќата, мирудии, мали зачин тегли, чај кеси, итн.Спецификации : Оваа бања полица има модерна концизен дизајн, додавање на некои елеганција и функционалност на вашиот тоалет.Тоа е лесно да се најде туш полица дека има модерна концизен дизајн, додавање на некои елеганција и функционалност на вашиот бања, со помош на оваа бања полица.Лесно можете да добиете туш полица дека има модерна концизен дизајн, додавање на некои елеганција и функционалност на вашиот бања, со помош на оваа бања полица.Карактеристики : Тоа е оваа бања полица карактеристики за кои има подвижен кука под него, така што ќе може да се сместат крпи и други објекти на тоа, и тоа е лесно за вас да се постигне.Тоа е лесно да се најде туш полица дека има подвижен кука под него, така што ќе може да се сместат крпи и други објекти на тоа, и тоа е лесно за вас да се постигне, со помош на оваа бања полица.Оваа рек полица може да се смести во леќата, мирудии, мали зачин тегли, чај кеси, итн.Триаголник Складирање Рек Големина : 21cm x 30cm x 5.5 cm/8.27" x 11.81" x 2.17" (Прибл.)Плоштад Складирање Рек Големина : 21cm x 11.5 cm x 6.5 см/8.27" x 4.53" x 2.56" (Прибл.)белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

BAOBUM Лебди Полици Бања Полица Бања Агол Полици Двоен Слој Ѕид Монтирани Гроздобер Индустриски Агол Рек Антички

___Класичен Ретро Стил___Намерно го имитира стариот боја, додавајќи единствен класичен на ѕвонење на тоа..

DEN 2340.00

ARAD Када Послужавник, Сапун Послужавник, Бања Бамбус Послужавник, Бања Прибор, Бања Бамбус Caddy, Бања Послужавник,

Само ставете играчки на послужавник и нека уживаат во бања.На послужавник, исто така доаѓа со водоотпор�

DEN 719.76