• Новак
KES Туш Полица Нерѓосувачки Челик Бања Полица Бања Кошница Caddy Rustproof Плоштадот Модерен Стил Ѕид Монтирани 2 ПАРЧИЊА Мат Црно, BSC205S30A-Б.К.-P2

KES Туш Полица Нерѓосувачки Челик Бања Полица Бања Кошница Caddy Rustproof Плоштадот Модерен Стил Ѕид Монтирани

DEN 2294.40

Достапност
Достапно за нарачка

Rustproof : Произведен од Т-304 премиум-одделение од нерѓосувачки челик, KES туш caddies имаат дополнителна 18/10 Хром/Никел содржина за да се заштити од корозија & рѓа.Мет Црна Крај : Совршено мазна, со висок квалитет мет црна заврши, се изгради да се спротивстави на дневни гребнатини, corrosions, и tarnishing.Димензии : 11.8" (L) x 4.6" (W) x 2.4" (H).Растојанието помеѓу два вежба дупки : 9.5" (240mm).Може да се стави сите што течен сапун, шампон, клима уред, лицето чистење и други бања најважен во овој туш складирање во ред.Инсталација Методи : Користете завртка-монтажа, инсталација со нерѓосувачки челични навртки и заштита во пакет.Max.Вчитај : 11 lbs (5 КГ) завртка-монтирање на цврсти бетонски ѕид.Висока Стража Железнички : На 2.36"висок парапет спречува предмети од ѓубрето над.Боја : Мат Црна Боја.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ARAD Када Послужавник, Сапун Послужавник, Бања Бамбус Послужавник, Бања Прибор, Бања Бамбус Caddy, Бања Послужавник,

Само ставете играчки на послужавник и нека уживаат во бања.На послужавник, исто така доаѓа со водоотпор�

DEN 719.76