• Новак
Јосиф Јосиф EasyStore Агол Туш Caddy, 2 Пакет (без Огледало), Бела

Јосиф Јосиф EasyStore Агол Туш Caddy, 2 Пакет (без Огледало), Бела

DEN 959.76

Достапност
Достапно за нарачка

Авто-одвод дизајн.Корисна за складирање куки.Лифт-оф полици за лесно чистење.Лесно алатката-бесплатно инсталација користејќи супер-зафат suckers.Секоја полица држи до 3 кг (6 кг 9 мл).Овој сет на две агол туш полиците се земе расправаме излезе од туш за складирање.Тие се доволно големи за да ги собере сите ваши сапун и шишиња шампон и функција куки за жилети, сунѓери и washcloths.Двете полици лифт надвор нивните одредување на платите за лесно чистење и тие се брзо и едноставно да инсталираат со користење на моќни, супер-зафат вшмукување чаши.Ова исто така значи дека тие се целосно repositionable без оштетување на вашиот ѕид или плочки.Мијат и сушат со рака.Овие компактен туш caddies земе расправаме излезе од туш за складирање.Тие имаат сите вашиот туш essentials, како што се сапун, шампон и шишиња, и се одликува куки за жилети, сунѓери, и washcloths.Некои, исто така, карактеристика на шарки, да се загрози-отпорни акрилик огледало.Нивните полици лифт исклучување на одредување на платите, што ги прави многу лесно да се чисти.Тие се брзи и едноставни за инсталација користење на моќни супер-зафат вшмукување чаши.Ова исто така значи дека тие се целосно repositionable без оштетување на вашиот ѕид или плочки.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ARAD Када Послужавник, Сапун Послужавник, Бања Бамбус Послужавник, Бања Прибор, Бања Бамбус Caddy, Бања Послужавник,

Само ставете играчки на послужавник и нека уживаат во бања.На послужавник, исто така доаѓа со водоотпор�

DEN 719.76