• Новак
Агол Туш Caddy Полица со Куки и Сапун Јадење-Rustproof Агол Туш Организатор Кошница,Ѕид Монтирани Лепило Туш Рек Полици За Шампон Носителот,Вежба За Слободни Бања Плочка Ѕ

Агол Туш Caddy Полица со Куки и Сапун Јадење-Rustproof Агол Туш Организатор Кошница,Ѕид Монтирани Лепило Туш

DEN 383.76

Достапност
Достапно за нарачка

【Простор Организатор】лепило туш полица со зголемена полици' парапет овозможува подобро складирање и одржување на објекти од паѓа.Дизајниран со екстра куки кои може да се одржи жилети, телото четка, сунѓери и сапун.Се зголеми употребата на вашиот бања простор да се направи повеќе пространа и чисти. 【Не Паѓа Силно Лепило】Оваа моќна лепило нуди силен носивоста до 15 килограми, па откако ќе го поправи нашите туш полиците на ѕидот, тие нема да падне.Повеќе здрав дизајн за вашите долгорочни туш безбедност и збогум да дупки или знаци на вашите ѕидови!. 【Мозоци Брзо и Rustproof】Отвори на дното дизајн може да се исцеди и да се направи предмети сува брзо да се чува чист.Направена од нерѓосувачки челик SUS304, направени лепило туш caddy полица rustproof без дамки од ' рѓа на подот или ѕидови, овој туш caddy не дамка вашиот тоалет, по употреба. 【Мулти-Функција】Можете да го користите во бања, спална соба, кујна.Оваа туш агол организаторот може да се инсталира на керамички плочки, стакло, мазна дрвени ѕидови, мермер и цврсти метални површини, секое место каде што има 90° десен агол агол.Не се погодни за нерамна или груби површини. 【Се купи Со Не Грижете се】Бања туш полици комплет вклучува 2 туш caddies, (Големи : 8.1x8.1x2.4 инчи, Блискиот : 7.3x7.3x2.4 инчи), 1 сапун јадење (5.9x3.5x1.4inch), и 5 лепило.Ако Имате Било какви Прашања, ве Молиме Слободно да Ни Порака Преку "Контакт Продавачи".Нашата услуга тим ќе се обезбеди премиум услуга реши да им помогне на секој од проблемите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

BAOBUM Лебди Полици Бања Полица Бања Агол Полици Двоен Слој Ѕид Монтирани Гроздобер Индустриски Агол Рек Антички

___Класичен Ретро Стил___Намерно го имитира стариот боја, додавајќи единствен класичен на ѕвонење на тоа..

DEN 2340.00

ARAD Када Послужавник, Сапун Послужавник, Бања Бамбус Послужавник, Бања Прибор, Бања Бамбус Caddy, Бања Послужавник,

Само ставете играчки на послужавник и нека уживаат во бања.На послужавник, исто така доаѓа со водоотпор�

DEN 719.76